O nas

 

PROVENTO to młode, ale charakteryzujące się szerokim zakresem wiedzy i kompetencji biuro rachunkowe. Zarządzane jest przez Grażynę Majkowską, która oprócz wykształcenia zdobytego na Akademii Ekonomicznej w Krakowie i certyfikatu Ministra Finansów nr 50254/2011 posiada 6-letnie doświadczenie na stanowisku głównej księgowej w jednej z największych firm w regionie.

Wiedza oraz kompetencje zdobyte w czasie wieloletniej pracy w księgowości pozwalają nam na obsługiwanie zróżnicowanych podmiotów gospodarczych - firm jednoosobowych, spółek osobowych i kapitałowych, podmiotów krajowych i zagranicznych.

Dzięki aktywnemu oraz indywidualnemu podejściu do spraw klienta, nastawieniu na rozwój komunikacji i raportowania możemy zapewnić klientom fachową i kompleksową obsługę, tak aby mogli poświęcić czas na rozwój swojej firmy.

Zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 16.12.2008r. biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. W naszej codziennej pracy korzystamy z oprogramowania Comarch Optima w wersji dla biur rachunkowych.


Certyfikat_1.jpg

biuro rachunkowe Kielce - Provento - Księgowość Kielce